Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Ta duam qeverinë, sa e do Aldo Shqipërinë (film)

Nga 27-shi 0

Një bashkëbisedim epik ka qenë ai mes Aldo Morning Show dhe një teledëgjuese, e cila jetonte në Itali. Me një sinqeritet të rrallë, drejtuesi i mirënjohur radio-televiziv e ka ftuar zonjën që ta braktiste Italinë, ku dhe jetonte, por të vijë në Shqipërinë tonë të begatë.

Nje perle nga Aldo!Ju ftoj te harxhoni tre minuta te ndiqni sukseset e Qeverise.Jemi te gjithe te lumtur per arritjet tona!

Posted by Dritan Kaba on Wednesday, April 18, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej