Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ta duam qeverinë, sa e do Aldo Shqipërinë (film)

Nga 27-shi 0

Një bashkëbisedim epik ka qenë ai mes Aldo Morning Show dhe një teledëgjuese, e cila jetonte në Itali. Me një sinqeritet të rrallë, drejtuesi i mirënjohur radio-televiziv e ka ftuar zonjën që ta braktiste Italinë, ku dhe jetonte, por të vijë në Shqipërinë tonë të begatë.

Nje perle nga Aldo!Ju ftoj te harxhoni tre minuta te ndiqni sukseset e Qeverise.Jemi te gjithe te lumtur per arritjet tona!

Posted by Dritan Kaba on Wednesday, April 18, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej