Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

syri.net: Pas 4 ditësh trajtim intensiv, Edi Rama del nga spitali në Gjermani

Nga 27.al 0

Është kuruar në mënyrë intensive për 4 ditë rresht në një spital në Berlin, Gjermani.

Edi Rama ka dalë sot në mesditë nga spitali.

Por, për të maskuar shtrimin e tij në spital, Rama ka mundur që të organizojë një takim me disa drejtues të SPD-së Gjermane.

Rama pritet të kthehet gjatë mesditës ose darkës së nesërme në Tiranë.

Pas daljes nga spitali, Edi Rama ka reaguar edhe në Twitter, për herë të parë pas 4 ditësh, duke thënë se nuk kishte asgjë.

Por, Rama kishte 4 ditë pa asnjë lajm prej tij, duke ngritur dyshime rreth gjendjes së tij shëndetësore, pas shtrimit të dielën me urgjencë në një spital në privat në Tiranë, pasi kishte pësuar një parainfarkt.

Pas kësaj situate, Rama është nisur për në urgjencë, ku ka bërë një trajtim intensiv.

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej