Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Surprizë gushti, java nis me reshje

Nga Klodiana 0

Java nis me reshje të dobëta lokale në mjaft zona të vendit dhe në disa prej tyre reshjet mund të jenë në formë shtrëngate me kohëzgjatje më të shkurtër, më të mundshme në zonat malore dhe gjatë pasditeve.

Sipas IGJEUM, sot priten reshje të dobëta në Kukës. Temperaturat variojnë nga minimalja 15 në zonat malore në 36 gradë Celsisu në zonat e ulëta.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej