Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Superkupa e Italisë/ Sheiku është Cristiano Ronaldo (film)

Nga 27-shi 0

Juventus fiton Superkupën e Italisë, falë një goli të Cristiano Ronaldo-s. Ndeshja foli më shumë për kampionët, por megjithatë Milan ishte krejtësisht në lojë, madje me disa raste të mira, por është Kessie që del me karton të kuq për një ndërhyrje të rëndë ndaj Emre Can.

Juventus e kontrolloi më pas lojën, megjithëse në fund Milani kërkon një 11 metërsh. Gjithsesi, Kupa i takon atyre që kishin me vete në Jeddah të Arabisë Saudite sheikun e futbollit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej