Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Supergoli i Neymar, 5 kundërshtarë në tokë (Film)

Nga Media 0

Pas ndeshjes së fundit të Neymar, Real Madrid me siguri është akoma më i bindur që ta bëjë pjesë të skuadrës futbollistin.
Neymar shënoi 4 gola në ndeshjen ndaj Dijon në fitoren 8-0 të PSG.
Por ka qenë njëri nga golat, i cili erdhi pas erdhi pas disa driblimesh dhe 5 kundërshtarësh të lënë pas që ka bërë bujë të jashtëzakonshme.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej