Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Super modelja shqiptare Arselajda Buraku pozon për Teen Vogue

Nga Klodiana 0

Super modelja shqiptare Arselajda Buraku ka pozuar për revistën e rëndësishme të modes Paper Magazine në Nju Jork, dhe revistat e tjera si W Magazine, së fundmi ajo është shfaqur në revisten më të rëndësishme të modes për të rinj“Teen Vogue USA”.

 

Arselajda shquhet për pamjen e saj klasike ka pozuar për fotografin e famshem Britanik Ed Singleton, i cili ka realizuar edhe fushatat e modës së Burberry.

 

Modelja Buraku e cila është pjese e agjencisë së modës Muse Management në Nju Jork prej disa kohësh ka tërhequr vëmendjen e revistave më të njohura të modës dhe stilistëve të cilët dëshirojnë që të jetë pjese e fushatës së tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej