Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Suitë në “Allianz” për të parë Bajern

Nga Media 0

Të shikosh shtrirë nga krevati ndeshjen në stadium? Tashmë kjo ëndërr do të bëhet realitet për tifozët pasanikë të Bajern Mynihut.

Gjiganti gjerman dhe zinxhiri i hoteleve Marriott kanë arritur një marrëveshje për vitin 2019 për ndërtimin e disa dhomave luksoze brenda stadiumit.

Skuadra gjermane bëhet e para që ofron në risi të tillë, ndërsa edhe për tifozët e privilegjuar madrilen në “Santiago Bernabeu” është menduar një projekt i tillë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej