Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Stuhia e shiut/ Durrësi bëhet “det” (film)

Nga Klodiana 0

Pas të nxehtit të tmerrshëm gjatë javëve të fundit, mbrëmja e djeshme solli surpriza për të gjithë ne.

Shi e vetëtima përfshinë Shqipërinë duke ulur ndjeshëm temperaturat. Qyteti bregdetar i Durrësit është “zgjuar” sot nën ujë.

Në një video të publikuara nga “JOQ”’ shihen qartë rrugët e mbushura plot e përplot me ujë. Kjo për shkak të betonizimit dhe mospastrimit të kanaleve kulluese.

/joq.al/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej