Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Stuhia e shiut/ Durrësi bëhet “det” (film)

Nga Klodiana 0

Pas të nxehtit të tmerrshëm gjatë javëve të fundit, mbrëmja e djeshme solli surpriza për të gjithë ne.

Shi e vetëtima përfshinë Shqipërinë duke ulur ndjeshëm temperaturat. Qyteti bregdetar i Durrësit është “zgjuar” sot nën ujë.

Në një video të publikuara nga “JOQ”’ shihen qartë rrugët e mbushura plot e përplot me ujë. Kjo për shkak të betonizimit dhe mospastrimit të kanaleve kulluese.

/joq.al/
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej