Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Stuhi e befasishme breshëri në Tiranë (foto dhe film)

Nga Ejona 0

Rrugët e Tiranës janë mbuluar pasditen e sotme nga sasi të mëdha breshëri.

Prej ditësh moti vazhdon të jetë me shi, ndërsa sot ka shpërthyer në copa të mëdha akulli.

Mesa duket Tirana këtë vit nuk e ka mirëpritur në mënyrën e saj më të mirë ardhjen e pranverës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej