Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Studentja nuk njeh kryeministrin në restorant, e lë të presë për 20 minuta

Nga Klodiana 0

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në Irlandë, ku një studente nuk ka njohur kryeministrin e vendit, ndërsa ai shkoi në restorantin ku ajo punonte.

Një moment ky i sikletshëm për studenten Emma Kelly pasi kishte lënë të prisnin për 20 minuta kryeministrin Leo Varadkar dhe mikun e tij.
“Ata donin të uleshin jashtë kështu që u thashë se do t’ju duhej të prisnin”, tha studentja.

Pasi mësoi se kishte të bënte me kreun e qeverisë studentja shkroi në “Instagram”: “Ai ishte me të vërtetë i këndshëm dhe nuk u irritua nga fakti që nuk e njohëm”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej