Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Strakosha mesazh inkurajues për idhullin Buffon

Nga Klodiana 0

Pas largimit nga kombëtarja të Gianluiggi Buffon, portieri i Kombëtares sonë që aktivizohet me Lacion, Thomas Strakosha ka bërë një mesazh inkurajues për idhullin e tij.

Me anë të një postim në Istagram, Strakosha ka postuar foton e Buffon ku shkruan: “Ky nuk ishte fundi që meritoje me kombëtaren… mbetesh më i miri.”

Gardiani shqiptar përflitet se mund të jetë pasuesi i Buffon te Juventusi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej