Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Stërvitja/ Panuçi zgjedh tokën shqiptare, Hoxha lë grumbullimin

Nga Klodiana 0

Shqipëria po kryen stërvitjen e fundit para sfidës së nesërme në Izrael. Trajneri Kristian Panuçi, ka preferuar që edhe stërvitjen e fundit ta kryejë në tokën shqiptare, para se rreth orës 14:30, të nisen me një fluturim charter drejt Tel Avivit.

Seanca e fundit nuk i ka ngarkuar shumë lojtarët, dhe janë kryer disa ushtrime të lehta për ekipin. Portieri i Partizanit, Alban Hoxha, për shkak të disa problemve, ka lënë grumbullimin, dhe vendin e tij e ka zënë Elhan Kastrati i Shpresave, që po ashtu ka lënë grumbullimin me ekipin e Bushit.

Konferenca e zakonshme për shtyp e trajnerit Kristian Panuçi dhe kapitenit Mërgim Mavraj, do të mbahet në orën 19:45 në stadiumin “Toto Turner”, ku dhe do të luhet takimi./Panoramasport.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej