Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Statutet e Shkodrës kundër plehrave ku e ku me sot

Nga 27-shi 0

Në Shekullin XIV Shkodra në statutet e veta rregullonte dhe jetën qytetare, duke shmangur ndotjen.

Gazetarja Beti Njuma sjell në vëmendje pikërisht këtë fakt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej