Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Starton Coachella/ Yjet e showbiz-it shkëlqejnë në festival

Nga Ejona 0

Ka startuar festivali më i madh muzikor në Kaliforni, Coachella.

Shumë yje të showbiz si Bad Banny, Ariana Grande, Selena Gomes, Cardi B kanë performuar në festivalin madhështor, duke i bërë të gjithë të kërcejë. Ndërsa shumë të tjerë, përfshirë dhe këngëtaren Beyonce, pritet të ngjiten në skenë këtë fundjavë.

Sigurisht që pjesë e festivalit, janë bërë motrat e familjes Kardashian dhe supermodelet, Gigi Hadid dhe Kendal Jenner.

Të dyja vajzat kanë tërhequr vëmendjen me lookun e tyre, plot ngjyra dhe gurë xixëllues.

“Coachella” është një nga festivalet që mbledh fansa nga e gjithë bota, për të kaluar dy fundjava fantastike me muzikë, modë, argëtim pafund.

Megjithatë si rrallë herë,  eventi është shoqëruar me disa incidete të cilat kanë shkaktuar vetëm dëme material. Në dushet pranë zonës së kampingut, ku qindra pjesmarrës kalojnë natën, ka rënë zjarr, por nuk pati të lënduar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej