Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Stanaj gati për koncert: I ngazëllyer ta ndaj skenën e njëjtë me Dua Lipën

Nga Klodiana 0

Në Prishtinë sot fillon festivali tre ditor “Sunny Hill”.

Në këtë festival do të këndojnë disa prej yjeve me famë botërore, përfshirë këtu Dua Lipën, Martin Garrix, Action Bronson, Stanaj, e të tjerë, shkruan lajmi.net.

Tashmë gjithçka është gati për koncert dhe këngëtarët po presin me padurim të performojnë para fansave të tyre në Prishtinë.

Stanaj ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes të cilave ka treguar se gjendet në Prishtinë dhe po shijon në maksimum këtë udhëtim.

Mbrëmë, ai ishte i ftuar në ndejën private të Dua Lipës, ku ndau edhe disa imazhe nga atje dhe u shpreh i emocionuar që ka nderin ta ndajë të njëjtën skenë me këngëtaren në Prishtinë. /Lajmi.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej