Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“S’po gjejmë denoncuesin”, këngëtari-Lleshajt: Ça po të duhet? Apo me e diskreditu si familje?!

Nga Media 0

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, nga Malësia e Madhe, i pyetur nga mediat sot për videon e policit që bënte veprime të pahijshme online me një të mitur, u shpreh se ndonëse është arrestuar polici, nuk është gjendur akoma denoncuesi.

Këngëtari i mirënjohur Dashnor Diko, ka komentuar në një nga artikujt e publikuar në media (Videoja e turpshme, Lleshaj: Polici u arrestua, nuk po gjejmë dot denoncuesin), si përgjigje ndaj Lleshajt dhe ndaj qeveritarëve.

“Ça po të duhet denancuesi? Apo me e diskretitu si familie, mos i vrisni njerzit moralisht në publik se i keni bërë që të mallkojnë veten që kanë lindur këtu”, shkruan këngëtari Diko nga Facebook i tij.

Ky mesazh i tij i drejtohet dhe Elisa Spiropalit, e cila identifikoi familjen e të miturës së abuzuar në Kavajë, ndonëse mediat ishin treguar shumë të kujdesshëm që të mos e bënin diçka të tillë.

https://politiko.al/polici-u-arrestua-spo-gjejme-denoncuesin-kengetari-lleshajt-ca-po-te-duhet-apo-me-e-diskreditu-si-familje/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej