Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Spektakël fishekzjarresh në Australi (film)

Nga Media 0

Pas Zelandës së Re, mbërriti edhe në Australi Viti i Ri 2019. Në Sidnej u organizua një spektakël i mrekullueshëm fishekzjarresh.

HAPPY NEW YEAR: Sydney, Australia got the 2019 celebrations started with a phenomenal fireworks show! 🎉🎊

Publiée par WCJB TV20 News sur Lundi 31 décembre 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej