Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Spaho: Fitorja e Trump, Rama humbi vizitën në SHBA

Nga Skenderi 0

“Nëse nuk do të ishte ky rezultati i zgjedhjeve në SHBA ku fitues rezultoi Trump, Rama do të ishte në Amerikë sot për të bërë ekspozitë”

Kështu e ka ironizuar deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho kryeministrin Edi Rama dhe qeverinë e tij se nuk janë marrë masat për përmbytjet. Ai tha se është e turpshme që Rama nuk ka shkuar në asnjë zonë të përmbytur.

Spaho: “Po mos të ishte gjyqi i Bilalit për foton 80 mijë dollarëshe apo mos ishte rezultati i zgjedhjeve në Amerikë sot do ta kishim zotërinë (Ramën) në Nju Jork për ekzpozitë pikture dhe as do ti binte ndërment që gjysmën e vendit e kishte lënë në përmbytje”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej