Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Sot xhiro falas, se fatorinoja po fle gjumë

Nga Skenderi 0

14642935_693007027517254_1644611613_n

Fatorinoja i autobuzit po fle.

SSHHHHTTTT se mos e zgjoni, pasi ishte në një dasëm mbrëmë!

14658174_693007210850569_921299546_n

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>