Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sot vendimi për Tahirin, mbështetëset “veshin” fytyrën e ish-ministrit

Nga Media 0

Për pak minuta Gjykata e Krimeve të Rënda do të vendosë për Saimir Tahirin. Por ndërsa ish-ministri pret vendimin, në ambinetet e gjykatës janë parë mbështetëset e Tahirit që kanë veshur bluza në të cilat është stampuar fytyra e tij.

Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi, sipas tij, prokuroria po i bën këto veprime qëllimisht.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej