Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Sot Kuvendi, priten debate të shumta

Nga Skenderi 0

Sot mblidhet Kuvendi për të diskutuar ligjin e importit të mbetjeve si edhe ligjit për masat shtesë të sigurisë.

Në seancën e sotme plenare pritet të ketë debate të shumta, ndërkohë Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta është takuar gjatë mbrëmjes së djeshme me kreun e qeverisë Edi Rama, në zyrën e Kryeministrit.

Kreu i Kuvendit Meta në këtë takim shoqërohej nga kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej