Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Sot dhe përgjithmonë, të dua!”/ Ja si e feston 1 vjetorin e vajzës Khloe Karadashian

Nga Ejona 0

Gëzuar ditëlindjen, True Thompson!

Asnjë nuk bën një festë ditëlindjeje siç bën Khloe dhe Kim Karadashian për vogëlushet e tyre.

Duke u treguar mirënjohëse për fansat e saj në Instagram, Khloe ka ndarë çdo moment të ditëlindjes së vajzës së saj me fansat.

Story-t e saj në Instagram u mbushën plot me video ku dukej çdo detaj i festës së organizuar, përshirë këtu edhe veshjet.

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla ime True!! Ti je dashuria ime e vërtetë. Jam shumë e nderuar dhe mirënjohëse që jam nëna jote. Sot dhe përgjithmonë, të dua.”– shkruan Khloe në postimet e saj në Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej