Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sonila Meço: Ne mediat kemi faj, kemi transmetuar kaseta të gatshme të politikanëve

Nga Media 1

Gazetarja Sonila Meço, duke analizuar protestën dhe indinjatën e qytetarëve ka deklaruar se në raportin e vështirë mes politikës dhe shqiptarëve ka faj edhe media. “Ne mediat kemi faj, kemi transmetuar kaseta të gatshme të politikanëve. Kam qenë vetë në televizion dhe e kam bërë këtë gabim”, është shprehur Meço.
Loading...

Komente (1)

  1. sot nuk ka shqipni po ka tri tepsi

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej