Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skotlandë, jo, por Nikaj-Mertur

Nga Media 0

Duket sikur dielli nuk derdhet askund më bukur se nëpër çatitë e shtëpive në malet tona, se nëpër gjethet e pemëve e fijet e barit.

E këtë moment magjik e përjetëson përmes fotogrfisë Nëntor Oseku. “Ettrick Valley, Skotlandë, jo, por fshati Qeresh, zona Nikaj-Mertur. Vizitoni SHQIPËRINË!”, shkruan ai.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej