Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Skënderbeu pa Xhejmsin në Zvicër, probleme për sulmuesin nigerian

Nga Klodiana 0

Skënderbeu ka udhëtuar drejt Zvicrës, pa sulmuesin Xhejms Adeniji. Nigeriani ka hasur probleme për pajisjen me vizë, dhe nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të grupit drejt Bernës, për ndeshjen e të enjtes ndaj Jang Bojs.

Drejtuesit e korçarëve po bëjnë ç’është e mundur që Xhejms të pajiset sa më shpejt me vizë, por sidoqoftë, edhe në rastin më të mirë, sulmuesi nuk mund t’i bashkohet skuadrës para mëngjesit të së enjtes.

Tani, Skënderbeu nuk llogarit asnjë sulmues të mirëfillitë, dhe Dajës i shtohen dhimbjet e kokës, edhe pas mungesës së Soue.

http://www.panorama.com.al/sport/skenderbeu-pa-xhejmsin-ne-zvicer-probleme-per-sulmuesin-nigerian/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej