Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandali i dopingut, largohet Presidenti i Peshëngritjes Elez Gjoza

Nga Media 0

Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj ka rezultuar pozitive në testin e dopingut ndërsa një muaj më parë është shpallur kampione bote në botërorin që u zhvillua në SHBA.

Si pasojë e këtyre zhvillimeve Presidenti i Federatës Shqiptare të Peshëngritjes, Elez Gjoza ka dhënë sot dorëheqjen.

Në vendin e Gjozës është komanduar Gudar Beqiraj deri në zgjedhjen e Presidentit të ri nga Asambleja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej