Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Si u rrit “e vogla” e Majlinda Bregut

Nga Rexhina Biba 0

“E vogla ime dhe e vogla ime sot e rritur”

Këto janë fjalët qe ka zgjedhur deputetja Majlinda Bregu për ditëlindjen e vajzës së saj. Nëpërmjet një postimi  të bërë në rrjetet sociale, ajo ka bashkangjitur dy foto; kur Kejda ishte bebe dhe sot e rritur. Një  “përplasje” vitesh sa interesante aq edhe emocionuese sepse nëse dikur  ishte Kejda ajo  që mbështetej në krahët e mamasë, sot është Majlinda që mbështetet në shpatullat e vajzës së rritur.

htgvyj

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej