Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si të zbukurojmë shtëpinë me vezët e Pashkëve

Nga Klodiana 0

Festa e Pashkëve, ripërtëritjes dhe ringjalljes dhe bashkë me shpirtin e natyrën le të ripërtërijmë dhe shtëpinë tonë duke e bërë një vend plot jetë, ngjyra e lule.

Ja disa ide se si t’i mirëprisni Pashkët në mënyrën më të bukur duke arreduar shtëpinë me lule, vezë ngjyra-ngjyra, zogj e lepurushë.

veze-1

veze-7

veze-6

veze-5

veze-3

veze-2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej