Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si i duam pushimet?

Nga Media 0

Nga Lutfi Dervishi

Duam një vend të qetë për t’u shkëputur nga bota, por që të ketë internet të mirë!

Duam të hamë dhe të na shijojë ushqimi, por objektivi kryesor është të dobësohemi.

Dua të lexojmë disa libra shumë të mirë, me objektiv 200 faqe në ditë, por lexojmë 400 statuse në facebook.

Duam sa më pak lajme stresuse dhe mbajmë televizorin ndezur dhe sytë nga facebook/instagram.

Duam një vend të mirë dhe sidomos të lirë dhe shkojmë për të pushuar në Dhërmi!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej