Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si e pritën ministrat shkarkimin nga detyra (foto)

Nga Media 0

Ministrat e saposhkarkuar në mbledhjen e sotme të Asamblesë së PS janë fotografuar pasi kanë lënë ambientet e sallës ku u mbajt mbledhja gjatë së cilës iu komunikua edhe dalja jashtë qeverisë.

Shumë syresh kanë qenë në telefon, si Arben Ahmetaj, Damian Gjiknuri, apo Ditmir Bushati. Disa janë shfaqur të qeshur, të tjerë të prekur pas lajmit që morën.

ahmetaj1ahmetaj2ahmetaj3ahmetaj4ahmetaj5

bushatibushati1bushati2gjiknurigjiknuri1gjiknuri2gjiknuri3gjiknuri4nikollanikolla1nikolla2

/shqiptarja.com/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej