Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Shtyhet mbledhja e Komisjonit Hetimor të CEZ, Haxhinasto: Pytjet m’i drejtoni me shkrim

Nga Klodiana 0

Mbledhja e Komisionit Hetimor për CEZ është shtyrë për shkak se Komisioni nuk arriti kuorumin e nevojshëm.

Komisioni hetimor është mbledhur pasditen e sotme për CEZ, duke patur në rend dite një seancë dëgjimore me ish-ministrin Edmond Hxhinasto. Pas kësaj Haxhinasto ka kërkuar që pyetjet nga anëtarët e Komisionit t’i dërgohen me shkrim, dhe përgjigjet për to do të jepen në seancën tjetër të Komisionit Hetimor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej