Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Shtyhet afati për lirimin e Haradinaj/ Bashkëshortja e tij: Drejtësia vonon, por fiton

Nga Klodiana 0

Bashkëshortja e kreut të AAK, Anita Mucaj shprehet se ka besim të plotë se drejtësia do të vihet në vend herët apo vonë.

Pas shtyrjes së afatit për lirimin e Ramush Haradinaj nga gjykata franceze, Mucaj ka reaguar në rrjetin social Facebook.

Drejtësia vonon por fiton!!!”,-shkruan Anita në profilin e saj “Facebook”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej