Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Shteti në këmbë për çantën bombë te “21 dhjetori”, e moshuara: E harrova unë

Nga Media 0

Sulmet terroriste që po kërcënojnë Europën janë arsye e mjaftueshme që një çantë e braktisur të alarmojë policinë.

Një çantë e braktisur në mes të rrugës në zonën e ’21 dhjetorit’ ka bërë që forca të shumta të policisë të shkojnë menjëherë në vendngjarje për të parandaluar çdo situatë të mundshme.

Alarmi për bombë fatmirësisht ka rezultuar fals. Çanta i përkiste një të moshuare e cila ka telefonuar policinë dhe i ka njoftuar se e kishte harruar në rrugë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej