Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shqiptari fiton 168 milionë euro në një llotari në Bruksel

Nga Skenderi 0

14724051_259953241067236_1594659742_o

168 milionë euro fitoi Shqiptari në një llotari në Bruksel këtë martë.

Ishte e pabesueshme. Kuptova që isha fitues pasi kontrollova numrin e biletës në faqen online” shprehet ai. 45 vjeçari Serkan Mola, punonjës i një kompanie pastrimi në Bruksel kishte blerë një biletë për 15 euro.

Mola jeton në Bruksel prej 15 vitesh.

14725158_259953184400575_1772068424_o

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>