Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Shqiptarët të ekzaltuar, Ronaldo bën shqiponjën në Shkup

Nga Media 0

Dëshira e një vajze të vogël që ishte e pranishme në stadiumin maqedonas ku u luajt Real Madrid-Manchester United është plotësuar nga yjet madrilenë.

Vogëlushja u ka kërkuar futbollistëve që të bëjnë shenjën e shqiponjës dhe ata nuk kanë nguruar t’i plotësojnë asaj dëshirën.

Cristiano Ronaldo që mes yjeve të tjerë të Realit bën shqiponjën dykrenare me duar, është një nga momentet më të bukura të ndeshjes së mbrëmshme për të gjithë shqiptarët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej