Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Shqiptarët pushtojnë Dolce&Gabbana, fushata e re me modelë e fotograf shqiptarë (Foto)

Nga Media 0

Sapo është realizuar fushata e fundit e brendit të njohur Dolce&Gabbana, për koleksionin pranverë-verë 2018.

Dhe pikërisht kjo kampanjë i është besuar shqiptarëve, pasi që për realizimin e këtyre fotografive, përpos fotografit shqiptar Endrit Mërtiri që i është besuar realizimi i fotografive, pjesë e kampanjës kanë qenë modelët shqiptarë.

Vetë Endrit Mërtiri ka njoftuar për këtë fotosesion. “Ia dola! Jam pjesë e reklamës së koleksionit pranverë-verë 2018 të Dolce&Gabbana! Shumë i lumtur të fotografoj fushatën e radhës, si gjithmonë me superstafin tim! Ju dua të gjithëve! Më të mirët!”, ka shkruar ai. Kurse pjesë e fushatës së këtij brendi kanë qenë modelët: Alesia Noka, Meg Luka dhe këngëtari Alban Ramosaj.

http://www.kultplus.com/arti-pamor/shqiptaret-pushtojne-dolcegabbana-kampanja-e-re-modele-e-fotograf-shqiptare-foto/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej