Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptarët “pushtojnë” botën

Nga Media 0

14 shkurti, dita e të dashuruarve do të shënojë edhe ditën e daljes në treg të serisë së rradhës të novelës romantike erotike, Fifty Shades.

Pak ditë më parë u mësua fakti se këngëtarja shqiptare, Rita Ora do të sjellë një vijë melodike që shoqëron filmin, por ka një tjetër surprizë që ka të bëjë me një tjetër shqiptare.

Bëhet fjalë për Dua Lipën e cila do të sjellë një bashkëpunim me Whethan për këngën ‘High’.

Surprizën e pjesëmarrjes edhe të Dua Lipës në serialin më të famshëm, e ka bërë me dije Rita Ora në rrjetin social Instagram.

Duket se tashmë këngëtaret shqiptare e kanë vendosur: do të pushtojnë tregun botëror, dhe këtë herë kanë vendosur të bashkojnë forcat e ta bëjnë së bashku.

Suksese Rita dhe Dua!

Shqiptarët “pushtojnë” botën

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej