Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiponjën e bëni, por dhe paret shkundini…

Nga 27-shi 0

Duke e lënë mënjanë pathosin qeveritar të simbolit të Shqiponjës, punët nuk janë aq mbroth sa duhet. U harrua beteja e patateve? Po taksa e Rrugës së Kombit?

Janë dy karikatura që i sjell ndër mend Agron Demi me statusin në vijim: “Foto e dy qeverive duke e ba simbolin e shqiponjës me duar, mi kujtoi këto dy karikatura të Jemi-t  

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej