Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëria përmbytet, Rilindja Urbane i jep një dorë*

Nga 27.al 0

Rreshje të dendura shiu kanë rënë qysh në orët e para të mëngjesit në të gjithë Shqipërinë.

Raportohen përmbytje në Fushë Krujë, Lezhë dhe gjetkë.

Lumenjtë kanë dalë nga shtrati.

Kurse në Tiranë ka patur përmbytje në autostradën Tiranë-Durrës dhe në disa zona të qyteti.

Punimet e Rilindjes Urbane kanë bllokuar vijat kulluese të autostradës dhe për pasojë, uji pushton shpesh këtë rrugë, ndoshta më të rëndësishmen në infrastrukturën e vendit.

6 5 3 2 1

* Fotot janë marrë nga Klubi i Mëngjesitclubfm.net

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej