Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shqipëri-Spanjë, kuqezinjtë presin fitoren

Nga Ejona 0

STERVITJA E KOMBETARES SHQIPTARE - /r/n/r/nTRAINING ALBANIAN NATIONAL FOOTBALL TEAM -

 

Sonte në mbrëmje Kombëtarja shqiptare pret në një sfidë të vlefshme Spanjën për eliminatoret e botërorit Rusi 2018.

Edhe pse përballë ish-kampionëve të botës pritet që kombëtarja të na surprizojë me fitore.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Shqipëri-Spanjë/ Vitolo: Nuk presim një ndeshje të lehtë

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>