Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëri-Skoci, Panucci konferencë për mediat: Kam dyshime për formacionin, ia kemi hequr shansin vetes

Nga Klodiana 0

Shqipëria do të përballet ditën e nesërme me Skocinë, në një ndeshje të vlefshme për Ligën e Kombeve.

Në një konferencë për mediet, tekniku italian Kristian Panucci, u shpreh se skuadra duhet të përmirësojë komunikimin në fushë dhe të krijojë raste për të shënuar.

Më tej ai duke bërë kritikë ndaj skuadrës u shpreh: Ia kemi hequr shansin vetes për kualifikim.

Panucci u shpreh këmbëngulës, ndërsa shtoi se me Skocinë duhet patjetër fitore dhe se skuadrës i duhen me patjetër gola.

Ai foli edhe për problemet e lojtarëve, ku u shpreh se Eros Grezda ka probleme, por ka kërkuar që të luajë.

Tekniku u shpreh i pavendosur për formacionin, ndërsa tha se ka dyshime dhe do e caktojë nesër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej