Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim tritoli në një banesë në Vlorë

Nga Media 0

Vlora është tronditur në orët e para të ditës së sotme nga një shpërthim tritoli në një banesë në lagjen “Isa Boletini”.

Policia bën të ditur se shpërthimi ka ndodhur në katin e 4-t të një pallati pranë hyrjes, pronë e shtetasit J.Ç, 43 vjeç.

Fatmirësisht si pasojë e shpërthimit nuk ka të lënduar, por ka vetëm disa dëme të pjesshme materiale.

Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje dhe identifikimin e autorëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej