Ka than' i moçmi: 

Kjoft mallku ai bir shqyptari qi ket gjuhë t'perëndisë trashëgim q'ia la i pari trashëgim s'ia len ai f'misë."

- At Gjergj Fishta

Shpërthim në Durrës, tritol në pjesën e pasme të një automjeti

Nga Rexhina Biba 0

Një automjet ka shpërthyer dhe më pas është përfshirë nga flakët në rrugën “Taulantia” në Durrës.

Sipas policisë, bëhet fjalë për një sasi të vogël tritoli të vendosur në pjesën e prapme të automjetit.

Në momentin e shpërthimit automjeti ka qenë i parkuar dhe nuk ka pasur persona brenda saj.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>