Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim me tritol në Fushë-Krujë, dëmtohen shtëpia dhe biznesi i 36 vjeçarit

Nga Klodiana 0

Nje sasi eksplozivi ka shpërthyer mëngjesin e sotëm rreth ores 03:00 në një ofiçine në fshatin Kamberas të Fushë-Krujës. Ofiçina është në pronesi të B.D 36 vjeç.

Shperthimi lëndes plasëse e cila mendohet të jetë rreth 200 gramë tritol, ka qene i fuqishem dhe ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Nuk raportohet për persona të lënduar por dëmet materiale llogariten ne disa milionë lekë.  Nuk dihen shkaqet apo arsyet e ketij akti pasi të zotët e ofiçines njihen në komunitet si njerëz punëtorë e nuk kanë konflikte apo probleme me njeri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej