Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Shpërthim i fuqishëm në rafinerinë e naftës në Ballsh, një i vdekur pesë të plagosur

Nga Skenderi 0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në uzinën e përpunimit të naftës në Ballsh.

Si pasojë e flakëve të shumta deri në ketë moment  është shënuar një viktim dhe janë plagosur 5 persona, ku njëri prej tyre ndodhet në gjëndje të rëndë pë jetën

Sipas informacioneve të para, ngjarja ndodhi mbrëmjen e së enjtes, rreth ores 22:00. 

Shkak i zjarrit ka qenë një shpërthim i një valulave të pompes së hidrogjenit qe është shoqëruar me flakë te mëdha.

1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej