Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan, dyshohet për sasi municionesh (film)

Nga Klodiana 0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një banesë në ndërtim në qytetin e Elbasanit.

Shpërthimi ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “5 Maji”, shumë pranë Spitalit Psikiatrik të Elbasanit.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e sakta të ngjarjes, por dyshohet për një sasi municionesh, ndërkohë që policia është e pranishme në vendngjarje.

Sipas burimeve, nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej