Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Shpërthim i fuqishëm në Budapest, lëndohen dy oficerë policie

Nga Ejona 0

 

Një shpërthim i fuqishëm në Budapest të Hungarisë ka lënduar dy oficerë policie.

Një zëdhënës i qeverisë tha se sulmi nuk është i qëllimshëm ndërsa autoritetet nuk kanë preferuar të flasin.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit, sakaq policia po punon për zbardhjen e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej