Ka than' i moçmi: 

"Më lehtë është me mbledhë një thes pleshta, se ti bashkosh dy shqiptarë."

- At Gjergj Fishta

Shpërthim me eksploziv në qendër të Fushë-Krujës, dëmtohen dy automjete

Nga Rexhina Biba 0

Një shpërthim  eksplozivi ku dyshohet se tritoli është hedhur në rrugë, pranë disa makinave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Fushë-Krujës.

Nga shpërthimi i ndodhur në lagjen “Punëtori” janë dëmtuar dy automjete.

Fatmirësisht, nuk ka persona të lënduar.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej