Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthejnë tifozët e Juves, hakmarrje edhe në rrjet (foto)

Nga Klodiana 0

Pas fitores së djeshme të Juventusit kundër Atletiko Madrid, tifozët e Juves kanë marrë revanshin edhe në rrjetet sociale, duke shfrenuar fantazinë e tyre në komente dhe meme.

Në qendër të ironisë është Diego Pablo Simeone. Tekniku i Atletikos bëri një gjest aspak fisnik në ndeshjen e vajtjes, ndërsa tani pas përmbysjes në Torino i kthehet pas si bumerang. Nuk i kanë shpëtuar “hakmarrjes” së tifozëve juventinë as rivalët e skuadrave të tjera, që prisnin vetëm të festonin eliminimin e “Zonjës së Vjetër” nga Champions.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej