Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Shpërndanin drogë tek Inxhinieria dhe disa shkolla të mesme, pranga dy të rinjve

Nga Klodiana 0

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi shpërndanin drogë pranë Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.

Bëhet fjalë për Mariglen Abedini, 32 vjec dhe Francesko Qafoku, 33 vjec.

Policia bën me dije se ka informacione se ata shpërndanin drogë edhe në shkollat ‘Petro Nini Luarasi’ dhe dhe Besnik Sykja”.

Gjatë kontrollit atyre iu gjetën 50 doza heroine, 12 gr kanabis, 0.6 gram kokaine si dhe 13 kokrra metadon.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej